Yürüyen Merdivenler

Yürüyen Merdivenler

Yürüyen Merdivenler

Yürüyen Merdivenler
Yürüyen Merdivenler

Yürüyen merdivenler ve bant sistemleri; metrolar, havaalanları iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve oteller gibi birçok binada kullanılmakta olup, dikey taşımacılıkta da hayatımız vazgeçilmez kolaylıklarından biri olmuştur.

Büyük iş merkezlerinde ve buna benzer sistemlerde kullanılan yürüyen merdiven ve bantların dünyada her gün milyonlarca insanı ve yükü taşıdığı bilinen bir gerçektir. MFG Asansörleri olarak yürüyen merdiven, yürüyen bant projelerini de hayata geçirmekteyiz ve bu konuda da sizlere en iyi hizmeti sunma çabası içindeyiz.Firmamız yurtiçinde olduğu gibi, yurtdışında da yürüyen merdiven, yürüyen bant projelerini hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Yürüyen merdiven, Yürüyen bant sistemlerinin servis hizmetleri de proje dahilinde gerçekleştirilmektedir. Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller yapılmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunma prensibiyle hareket etmektedir.