Yük Asansörleri

Esas olarak yüklerin şahıslar refakatinde taşınması için tasarlanmış asansörlerdir. Yük asansörleri; Fabrika, depo, otopark ya da benzer amaçla kurulmuş yerlerde yük taşıma amacı ile tahsis edilmiş asansörlerdir. Tahrik sistemi sayesinde ELEKTRİK tahrikli veya hidrolik olmak üzere iki kısma  ayrılır.

Yük asansörlerinde, kat sayısının fazla olmadığı ve trafiğin yoğun olmadığı yerlerde işletme maliyetini düşürmek, konforlu bir seyir elde etmek amacıyla hidrolik sistemler önerilmektedir.

Yük Asansörleri VVVF, Makine dairesiz (dişlisiz) ,

Makine daireli olarak, 100 kg dan  40000 kg kadar <=0,15 m/s den istenilen hıza ve kapasite üretebilmektedir>=0,15 m/s 2006/42/AT MAKİNE EMNİYET YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA YÜK PLATFORMLARI  YAPILMAKTADIR.

İşletmelerin Sürekli ihtiyaç duyduğu yük asansörleri, iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Çalışma şartları ve amaçlarına göre farklılıkları belirlendikten sonra, yük asansörleri istediğiniz her ölçü ve ebatta emniyet şartları ve standartlara bağlı kalınarak değerlendirilip projelendirilerek müşteri odaklı olarak tesis etmektedir.Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller sağlanmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma prensibiyle hareket etmektedir.