Şahıs Asansörleri

     Kentleşme ve yüksek binaların sayısının hızla arttığı ülkemizde hiç şüphe yok ki asansörlerin kullanımı ve önemi de git gide artmaktadır. İnsan asansörü olarak da adlandırılan Şahıs asansörleri çok katlı binalarda uygulanabileceği gibi az katlı  (müstakil, villa vs) binalarda da konut içi ve konut dışı olarak uygulanmaktadır.        

     Asansör sistemleri içerisinde en yaygın olarak kullanılan şahıs asansörleri, yaşantımızın bir parçası olarak en önemli hususu olan İnsan hayati dolayısıyla asansörlerin emniyetidir. Biz MFG Asansörleri olarak işte bu emniyet konusunu ön planda tutarak yola çıktık. İlk hedefimiz sizlerin emniyeti ve memnuniyetidir. İnsanların sıcak yuvalarına ulaşırken kısa sürede de olsa daha konforlu ve kendilerini güvende hissetmeleri için biz hep yanınızdayız.Şahıs asansörleri Elektrik ve Hidrolik tahrikli olarak çalışabilmektedir.

     Tahrik sistemi,  Makine dairesiz (dişlisiz) MRL, Makine daireli MR olarak 2 ana başlıkta toplanır, projelendirme aşamasının montaj işleminin sonuna kadar tüm kademeler, uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından takip edilerek, siz müşterilerimize en uygun şekli ile teslim edilir.