Monşarj Asansörleri

Monşarj Asansörleri

Monşarj Asansörleri

Monşarj Asansörleri
Monşarj Asansörleri

Evler, oteller, fabrikalar, restoranlar ,ofis ve villalarda yemek ,tabak, dosya vs. taşıması amacı ile dizayn edilmiş olan monşarj asansörleri küçük yük asansörleridir. Monşarj asansörler kullanım amaçlarından dolayı hassas duruş-kalkış-seyir yapmalı ve hijyenik olmalıdırlar. Bunun için anti bakteriyel paslanmaz krom kapı ve kabin tercih edilmelidir. 50 kg kapasiteden 250 kg kapasiteye kadar olup Hidrolik, tamburlu ve karşı ağırlıklı olarak çalışabilmektedir..

Monşarj tipi asansörler, genelde yarı otomatik(dışa açılır) veya giyotin tipi kapılarla çalışır. Tavsiye edilen kapı çalışma tipi giyotin kapılardır. Bu tip kapılar basit bir hareketle açılıp kapanması ve açılması sırasında kuyu içerisine açıldığından ötürü yer tutmaması ve kullanıcıya büyük kolaylık sağlaması en büyük artısıdır.

Projelendirme aşamasından montaj işleminin sonuna kadar tüm kademelerde, konusunda uzman mühendis ve teknik ekiplerimiz tarafından kontroller yapılmakta ve siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunma prensibiyle hareket etmektedir.