Bakim Ariza Modernizasyon

Bakim Ariza Modernizasyon

Bakim Ariza Modernizasyon

Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon
Bakim Ariza Modernizasyon

Periyodik bakım ve servis hizmetlerimiz.

Kaliteli bir servis ekibi ve hizmeti, kaliteli bir asansör kadar önemlidir. Çalışan sistemin, daha emniyetli ve sorunsuz hizmet sunabilmesi için periyodik bakımlar, asansör ve benzeri taşıma sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Periyodik bakım hizmeti esnasında ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilecek arıza ve tehlikeler önceden tespit edilmiş olup, çalışan sistemin yıpranma süresi uzadığı için ürününüz daha uzun süre emniyetli bir şekilde hizmet vermiş olacaktır. Sanıldığının tersine, bina ve işletme maliyetleriniz daha da minimize olmuş olacaktır.

Servis Hizmetleri

MFG Asansörleri; her tipte asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant vb. sistemlerin servis ve bakım hizmetini üstlenmektedir. Firmamıza Servis ve Bakım için e-mail yolu ile veya telefonla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan Teklif İsteme Formunu doldurarak da bizlere ulaşabilir fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Biz MFG Asansörleri olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek üzere tüm ekibimiz ile birlikte hazırız.

Küçük bir HATIRLATMA!

Asansör, yürüyen merdiven/yol bakım takibi bina yöneticisinin asli görevlerinden biridir. Oluşabilecek herhangi bir kazada yönetici hukuken kusursuz sorumlu olarak nitelendirilir. Yöneticiler bakım yaptırdıkları firmanın mesleki yeterliliği konusunda her türlü belgeye sahip olduğuna dikkat etmelidir.“Servis hizmeti aldığınız firmanın yeterlilik belgelerini mutlakla isteyin.” ( Yeterlik belgelerini öğrenmek için firmamızın kalite ve yeterlilik belgeleri bölümünü ziyaret edin .)

Modernizasyon Hizmetleri 

İnşaat yapılarında dikey ve yatay taşımacılığın temel araçları olan asansör sistemleri, zaman içinde oluşan yıpranmalar ve işlevsel ömrünü tamamlanması nedeniyle ihtiyaçları karşılayamaz duruma gelmekte ve yenilenmesi gerekmektedir. Modernizasyon; bakım ve enerji maliyetlerini düşürüp, güvenliği güçlendirmesi nedeniyle masrafını geri ödeyen bir yatırımdır. Modernizasyon sayesinde, gelişen teknoloji ile birlikte süregelen yeni standartlar; emniyet sistemleri, enerji tasarrufu, seyir konforu gibi birçok görsel ve teknik talebinizin karşılanmasını mümkün kılacaktır..

Yapılan incelemelere göre, kullanımda bulunan ve günümüz güvenlik standartlarına uygun olmayan asansörler büyük bir paya sahiptir. Bu nedenle asansörlerin güvenlik sistemleri başta olmak üzere, tüm mekanik ve elektronik tesisat revizyonu, asansörün güvenli kullanımı için göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Sonuç olarak, kullanmakta olduğunuz asansörünüzün, standartlara uygun olup olmadığını tespit ettirmeniz asansör kullanımı için büyük öneme sahiptir.Firmamız, asansörlerinizin günümüz standartlarına uygunluğunu ücretsiz olarak denetlemekte ve sonucu size bir rapor halinde sunmaktadır. Bu bağlamda can güvenliği ve emniyetini prensip edinmiş olan MFG Asansörleri Revizyon işlemlerinde öncelikli olarak asansörünüzün emniyet tertibatını revize ederek başlamaktadır.

Teknikerlerimiz tarafından asansör kuyusu uygunluğu tespit edildikten sonra mühendislerimizin projelendirmesi sonucunda mevcut asansör sistemlerinize de kabin içi emniyet kapısı uygulanabilmektedir. Kullanımdaki asansör sisteminiz uzman teknikerlerimiz ve mühendislerimiz tarafından yapılan check-up (ön inceleme) sonrasında müşteri odaklı olarak hazırlanan raporlar ile bina sisteminize en uygun olan ürünler belirlenmesiyle TSE ve EN 81 (CE) standartları baz alınarak hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır.

Bu hizmetimizden istifade etmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.